Öğrenci Servisi/Service

 

Öğrencilerimizin okul ile ev arasındaki ulaşımlarını güvenli ve dakik bir şekilde yapılmasını sağlamak amacı ile  her semtten servis hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmet okulumuzun anlaşmalı olduğu şirket (Eğitmenoğlu Tur.) tarafından yapılmaktadır.

Velilerimize daha iyi ve birebir hizmet verebilmek için firma yetkililerinin ve servis şoförlerinin telefonları velilerimize verilmekte,hergün mesai saatleri içinde servis yetkilileri ve servisle ilgilenen müdür/müdür yardımcıları ile görüşmeleri mümkündür.Tüm servis araçlarında öğrenci servis rehberleri bulunmakta,Okul öncesi, 1. ve 2. sınıf öğrencileri servis rehberleri aracılığı ile sınıflarından alınarak servis araçlarına güvenli bir şekilde götürülmektedir.Aynı şekildede evlerinin kapılarından alınarak servis araçlarına güvenli bir şekilde bindirilmektedirler.

Öğrencilerimizin servis süresi içerisinde:

–        Emniyet kemerlerini takmaları ve oturarak seyahat etmeleri,

–        Sürücünün dikkatini dağıtacak ve arkadaşlarını rahatsız edecek ses tonunda ve davranışlarda bulunmamaları,

–        Araç içerisinde yiyecek-içecek bulundurmamaları ve aracı temiz tutmaları,

–        Servis hizmetinin aksamaması için servis araçlarını bekletmemeleri ve verilen saat ve yerde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Öğrenci velisi, çocuğunu okula servis ile göndermeyeceği veya okuldan kendi alacağı zaman, bu durumu firma yetkilisine veya servis sürücüsüne bildirmeleri güvenlik açısından gereklidir.

Bilyön Koleji

2007 yılından beri eğitim öğretim hayatında varolan Bilyön Koleji, öğrencilerine verdiği değer ve her zaman ön planda tutmuş olduğu eğitim kalitesiyle diğer okulların önüne geçmektedir.

Bilyön Ofis

Tuna Mahallesi 5500/3 Sokak

N0.14/A Çamdibi

Bornova / İZMİR

0(232) 237 0 444
Copyright © 2019 - İzmir Bilyön Koleji Resim/Bilgi Paylaşımı Yapılamaz - Tüm Hakları Saklıdır.