Kütüphane/Library

 

Kurumumuz İdari Bölümde yer alan kütüphanemiz, ferah ve sessiz bir ortamda, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize gerek ortak gerekse bireysel çalışmaya olanak sağlayan bir öğrenme ve araştırma merkezidir.
 Bireysel çalışmalar, okuma, yaratıcılık ve işbirliği için alanlar mevcut olup, basılı olarak ve dijital ortamda kapsamlı ve zengin kaynaklar araştırma ve okuma çalışmalarını desteklemektedir. Her tür dijital ve teknolojik araçlarla donatılıdır.Her tür kitap, dergi, ansiklopedi, Türk ve Dünya Klasikleri, yardımcı kaynak kitap ve ders araçlarından oluşan kütüphanede, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz her tür kaynağa erişebilirler. 
Öğrencilerimize araştırmaları sırasında kaynaklara erişimde yardımcı oluyor, verilerin etik kullanımı konusunda bilgi veriyor, okunacak eserler öneriyor ve araştırma, okuma, iş birliği, yaratıcılık alanlarında yeni teknolojilerin kullanımına yardım ediyoruz.
Bilyön Koleji

2007 yılından beri eğitim öğretim hayatında varolan Bilyön Koleji, öğrencilerine verdiği değer ve her zaman ön planda tutmuş olduğu eğitim kalitesiyle diğer okulların önüne geçmektedir.

Bilyön Ofis

Tuna Mahallesi 5500/3 Sokak

N0.14/A Çamdibi

Bornova / İZMİR

0(232) 237 0 444
Copyright © 2019 - İzmir Bilyön Koleji Resim/Bilgi Paylaşımı Yapılamaz - Tüm Hakları Saklıdır.