Teknoloji ve Sunu Salonu/Presentation Room

BİLYÖN  Okullarının tüm birimlerinde derslikler, araştırma odaları, kütüphaneler, teknoloji ve fen laboratuvarları, bölüm ve yönetim odalarında iletişim ağlarına hızla erişilebilen kablolu ve kablosuz ağ bağlantıları ile çağdaş bir eğitim ve öğretim ortamı sunulur.Her birim ve sınıflarımız hızlı wireles ve kablolu internet sistemi ile, 24 saat kesintisiz internet hizmeti sunulur.

Tüm birimlerimizde renkli ve siyah-beyaz fotokopi makinaları, inkjet ve lazer yazıcılar, yapılan her türlü öğrenci merkezli etkinlik; dokunmatik akıllı tahta, projeksiyon cihazı ve tarayıcılar ile desteklenir. Öğretmenler dersliklerinde; görsel, işitsel ve dokunsal olanakları olan akıllı tahta teknolojisi ile öğrencilere etkileşimli ve farklı öğrenme yöntemlerini sunarlar.

Öğrencilerin internet üzerinden girmesi sakıncalı siteler özel filtreleme programları ile engellenir. Kurum içi ağ güvenliği; güvenlik duvarı (firewall), kurumsal antivirüs koruması, web filtreleme (internet kontrol ve sınırlandırma) gibi güvenlik/kontrol yazılımları ve cihazları ile sağlanır.Sunu salonumuzda öğrencilerimize seviyelerine uygun, eğitici sinema ve filmler seyrettirilir.

Bilyön Koleji

2007 yılından beri eğitim öğretim hayatında varolan Bilyön Koleji, öğrencilerine verdiği değer ve her zaman ön planda tutmuş olduğu eğitim kalitesiyle diğer okulların önüne geçmektedir.

Bilyön Ofis

Tuna Mahallesi 5500/3 Sokak

N0.14/A Çamdibi

Bornova / İZMİR

0(232) 237 0 444
Copyright © 2019 - İzmir Bilyön Koleji Resim/Bilgi Paylaşımı Yapılamaz - Tüm Hakları Saklıdır.