Zeka Oyunları Atölyesi

Zeka Oyunları; bilgi gerektirmeyen, akıl yürütme, hızlı düşünme, yaratıcılık, ipuçlarından yararlanabilme gibi becerileri kullanarak çözülebilen sorulara verilen genel bir isimdir.Kampüsümüzde 2 adet zeka oyunları atölyesi bulunmaktadır.

Zihni açan, aklı çalıştıran, öğrenmeyi kolaylaştıran, çabuk öğrenmeyi sağlayan “Zeka Oyunları” geleceğin eğitim metodudur. “Eğlenirken öğrenme” ilkesine dayanan zeka oyunları zihni açıp öğrenmeyi kolaylaştırdığı için çocukların zeka gelişimine, yaratıcılıklarına ve akademik başarılarına katkı sağlar. Çocuklar eğlenirken öğrenir, zekaları gelişir. Zekâ Oyunları Atölyesi ile öğrencilerimiz; analiz yapmayı, sentezlemeyi, sebep-sonuç ilişkisi kurmayı, mantık ilişkisi geliştirmeyi eğlenceli bir şekilde öğreniyorlar. Atölyemiz özellikle küçük yaş gruplarımızın çok ilgisini çekmektedir. Öğrenciler bireysellik ya da ekip çalışmalarıyla mekândaki özel araç-gereçlerle eğitici ve eğlenceli tekniklerle beyin fırtınası yaparak öğrenme serüvenlerini geliştirmektedirler.

Bilyön Koleji

2007 yılından beri eğitim öğretim hayatında varolan Bilyön Koleji, öğrencilerine verdiği değer ve her zaman ön planda tutmuş olduğu eğitim kalitesiyle diğer okulların önüne geçmektedir.

Bilyön Ofis

Tuna Mahallesi 5500/3 Sokak

N0.14/A Çamdibi

Bornova / İZMİR

0(232) 237 0 444
Copyright © 2019 - İzmir Bilyön Koleji Resim/Bilgi Paylaşımı Yapılamaz - Tüm Hakları Saklıdır.