Hafta Sonu Okulu

HAFTA SONU (CUMARTESİ) OKULU
Klasik müfredat eğitimi haftanın ilk beş gününü kapsar. Öğrenci, iki günlük bir hafta sonu tatili sonrası okula gider. Bilyön Koleji hafta sonu Okulu  uygulaması ile ailenin beklentilerini karşılamayı, öğrencinin kazanımlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Cumartesi Günümüzde aileler özellikle hafta sonunda çocukları için  kurs, etkinlik, ders desteği vb. arayışlara girmektedir.
 Çocuklara Kurumumuz 09.00-13.00 Saatleri arasında, hafta sonu Okulu konsepti ile sosyal, kültürel, sportif ve  akademik alternatifler sunmaktadır.Böylelikle öğrencilere, ihtiyacı olan akademik destek sağlanırken, onlara ilgilendikleri sosyal,  sportif ve kültürel etkinlik alanlarında ve kulüplerde uğraşı alanı sunulmuş olmaktadır.Bunun sonucunda aileler çocukları  için kaygılanmamakta öğrenciler de  kendilerini daha çok ifade alanına kavuşmakta ve akademik başarılarını geliştirebilmektedirler.Akademik ve sosyal gelişimlerinin  sağlıklı ve sürekli planlamasında sürdürülebilir programların önemli katkısı  bulunmaktadır.
Bilyön Koleji

2007 yılından beri eğitim öğretim hayatında varolan Bilyön Koleji, öğrencilerine verdiği değer ve her zaman ön planda tutmuş olduğu eğitim kalitesiyle diğer okulların önüne geçmektedir.

Bilyön Ofis

Tuna Mahallesi 5500/3 Sokak

N0.14/A Çamdibi

Bornova / İZMİR

0(232) 237 0 444
Copyright © 2019 - İzmir Bilyön Koleji Resim/Bilgi Paylaşımı Yapılamaz - Tüm Hakları Saklıdır.